Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 2 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Wieści ze Szkoły Podstawowej oraz Oddziału Przedszkolnego w Strzelcach

Wspaniały bal w Strzelcach ….

Dziś w naszym przedszkolu wspaniały bal,
radośnie tańczy pięćdziesiąt par,
tańczymy wszyscy aż sala drży,
piękny ten walczyk, raz, dwa i trzy...

W Oddziale Przedszkolnym i Szkole Podstawowej w Strzelcach odbyła się zabawa karnawałowa. Wszystkie dzieci z utęsknieniem czekały na ten dzień.  W szkole pojawił się Batman, kowboje, muszkieterowie, a także księżniczki, motylki oraz wiele innych bajkowych postaci, a to wszystko za sprawą Karnawałowego Balu Przebierańców. Kiedy pojawiły się pierwsze rytmy wesołej muzyki, wszystkie dzieci z wielką ochotą rozpoczęły pląsy i tańce.  

Brak opisu obrazka

Po godzinie wspaniałej zabawy rodzice zaprosili dzieci na słodki poczęstunek. Gdy dzieci nabrały sił, znów zaczęła się zabawa. Niestety, jak wszystko co dobre, czas zabawy szybko minął. Dziękujemy Rodzicom za pomoc w przygotowaniu zabawy.

                                                                          Katarzyna Chrzanowska

***

Dzieci z Oddziału Przedszkolnego i ze Szkoły Podstawowej w Strzelcach wzięły udział  w dwóch konkursach plastycznych. Temat pierwszego konkursu to "Pomagamy głodnym zwierzętom w zimie". Celem tego konkursu było między innymi  uatrakcyjnienie realizacji treści programowej o tematyce zimowej, rozwijanie pomysłowości i wyobraźni dziecięcej, a także promowanie twórczości plastycznej dzieci. Był to konkurs dla dzieci w wieku od 4 do 10 lat.

Brak opisu obrazka

Brak opisu obrazka

Brak opisu obrazka

Pięć prac zostało wysłanych do organizatora konkursu ogólnopolskiego. Dzieci z niecierpliwością czekają na wyniki tego konkursu. Każdy uczestnik konkursu otrzymał dyplom oraz drobny upominek. Drugi konkurs plastyczny zorganizowano pod hasłem „Najpiękniejszy upominek Walentynkowy”.Celem konkursu było okazanie w formie plastycznej poszanowania uniwersalnych wartości i uczuć, takich jak: koleżeństwo, przyjaźń, miłość, a także  pobudzanie aktywności twórczej dzieci oraz  promowanie indywidualnych uzdolnień  dziecka.  Dzieci za pomocą dowolnej techniki mogły wykonać laurki, serduszka oraz wszystko co im kojarzy się z miłością oraz jej symbolami.

Brak opisu obrazka

Brak opisu obrazka

Brak opisu obrazka

Przedszkolaki bardzo chętnie wzięły udział w tym konkursie. Starannie wykonały swoje prace. Grono Pedagogiczne wyłoniło zwycięzców. Za udział w konkursie każdy uczestnik otrzymał nagrody.

                                                                                              Katarzyna Chrzanowska

 

('.gallery, .galleryList .galleryList li a').butterfly(butterflyOptions); $( document ).ajaxComplete(function( event, request, settings ) { //fix dla paginacji (stare strony) prepareRelForGalleries(); $('.gallery, .galleryList .galleryList li a').butterfly(butterflyOptions); }); });