Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 2 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Wieści ze Szkoły Podstawowej w Polkowskiem

Klub Bezpiecznego Puchatka

Szkoła Podstawowa w Polkowskiem w roku szkolnym 2011/2012 przystąpiła do programu edukacyjnego pt.: „Klub Bezpiecznego Puchatka”, którego zadaniem jest poprawa bezpieczeństwa u najmłodszych uczniów. Program przygotowany jest przez firmę „Maspex” oraz markę „Puchatek” wraz z Biurem Prewencji i Biurem Ruchu Drogowego Komendy Głównej Policji oraz nauczycielami. Patronat honorowy sprawuje Komendant Główny Policji oraz Kuratorium Oświaty. Każde dziecko otrzymało książeczkę, która ma za zadanie pomóc w przekazaniu dzieciom niezbędnej wiedzy o tym jak być bezpiecznym na drodze,
w szkole i w domu. Również  rodzice otrzymali broszury informacyjne. W szkole będą prowadzone zajęcia dydaktyczne dotyczące bezpieczeństwa. Po przeprowadzeniu zajęć i uzupełnieniu książeczek szkoła nabywa prawo do posługiwania się Certyfikatem „Klubu Bezpiecznego Puchatka”.

                                                                                  Maria Nowakowska

***

Karnawałowy czas – do zabaw zaprasza nas

Dnia 2 lutego 2012 r. w Szkole Podstawowej w  Polkowskiem odbył się „Bal karnawałowy” dla dzieci. W pięknie udekorowanej sali gimnastycznej przy muzyce bawiły się księżniczki, wróżki, biedronki, piraci, rycerze. Można było spotkać też Hawajkę, Smerfetkę, czy też chłopców przebranych za dziewczyny.

Brak opisu obrazka

Brak opisu obrazka

Brak opisu obrazka

Pomysłowość rodziców była fantastyczna, za co im dziękujemy. Za wymyślne stroje dzieci otrzymały nagrody rzeczowe. W czasie balu był słodki poczęstunek dla uczniów i nauczycieli, o przygotowanie którego zatroszczyli się rodzice. Odbyła się też sesja zdjęciowa, podczas której na pamiątkę zostały uwiecznione wspaniałe stroje wychowanków. W trakcie zabawy panowała miła atmosfera. Pani Dyrektor oraz pracownicy szkoły serdecznie dziękują Radzie Rodziców za pomoc w przygotowaniu imprezy.

                                                                                   Mirosława Mentek

Wersja XML