Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 2 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Festyn Rodzinny w Domaszowicach

Dnia 2 czerwca br. na Ośrodku Sportu i Rekreacji w Domaszowicach odbył się Festyn Rodzinny, który był okazją do świętowania  Dnia Dziecka.  Na uroczystość przybyli: Wójt Gminy – Zenon Kotarski, Przewodniczący Rady Gminy – Jan Nowak, Skarbnik Gminy – Ewelina Moniuszko-Czuczwara, Przewodnicząca Rady Rodziców Zespołu Gimnazjalno-Szkolnego w Domaszowicach – Małgorzata Sarnicka,  proboszcz parafii Włochy – ks. Tadeusz Strugała, Dyrektor Zespołu Gimnazjalno-Szkolnego w Domaszowicach  – Bożena Hendrysiak, Wicedyrektor Zespołu Gimnazjalno- Szkolnego  w Domaszowicach – Albina Kotarska, Dyrektor Szkoły Podstawowej w Polkowskiem – Elżbieta Idzi, Dyrektor Publicznego Przedszkola w Domaszowicach – Wioleta Piłyp,  Dyrektor Szkoły Podstawowej w Strzelcach – Władysław Krzempek oraz dzieci z rodzicami, nauczyciele i mieszkańcy Gminy. Organizatorami festynu byli: Urząd Gminy Domaszowice, Zespół Gimnazjalno-Szkolny w Domaszowicach oraz Szkoła Podstawowa w Polkowskiem.

Brak opisu obrazka

Podczas festynu zapewniono wiele  atrakcji dla dzieci  m.in.: zabawy, konkursy dla dzieci i dorosłych, dmuchaną zjeżdżalnię, jazdę na gokardach, stoiska gastronomiczne. Było również ciasto, kawa i herbata, grochówka, cukierki i lody. Wszystkie dzieci i młodzież szkolna mogły z wszystkich atrakcji korzystać bezpłatnie.

Brak opisu obrazka 

Brak opisu obrazka

Dodatkową  atrakcją festynu była część artystyczna wykonana przez dzieci i młodzież ze szkół z terenu Gminy oraz mecz piłki nożnej, który rozegrali ojcowie kontra uczniowie. Uwieńczeniem wspaniałego dnia był występ zespołu Big Band ze Szkoły Muzycznej z Namysłowa. Uczestnicy festynu do późnych godzin wieczornych mogli uczestniczyć w zabawie tanecznej z udziałem zespołu DUET.

Wszystkie dzieci dziękują organizatorom festynu, a w szczególności Wójtowi Gminy Zenonowi Kotarskiemu.

 

Wersja XML