Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 2 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Nowinki z Publicznego Przedszkola w Domaszowicach I/2013

Dzień Babci i Dziadka

Dziadkowie, zaraz po rodzicach, pełnią ważną rolę w życiu dziecka. Obecni są w pierwszym okresie ich życia, są dobrymi towarzyszami zabaw i opiekunami, uczą jak żyć. Od wnucząt uczą się wcale nie mniej, choćby obsługi komputera i innych nowinek technicznych.

Brak opisu obrazka

W dniach 21-22 stycznia 2013 roku w Publicznym Przedszkolu w Domaszowicach uroczyście obchodzono Dzień Babci i Dziadka. Pani Wioleta Piłyp, dyrektor przedszkola serdecznie przywitała zaproszonych gości. Przedszkolaki z każdej grupy przedstawiły program artystyczny, po czym śpiewająco życzyły „stu lat” swoim babciom i dziadkom. Przygotowały też laurki w postaci kolorowych serduszek. Po występach goście mieli okazję zwiedzić przedszkole. Radości nie było końca.

Brak opisu obrazka


Kubusiowy konkurs

Publiczne Przedszkole w Domaszowicach przystąpiło do programu edukacyjnego „Kubusiowi Przyjaciele Natury” organizowanego przez markę Kubuś.

Zajęcia dotyczą tematów ekologii i przyrody. Przedszkolaki przyswajają wiedzę z zakresu zdrowego odżywiania się, właściwego trybu życia, dbania o czyste powietrze oraz umiejętnego korzystania z dóbr natury. Dzieci otrzymały książeczki edukacyjne z grami i zabawami. Bawiąc się wspólnie z rodzicami poznają otaczającą ich rzeczywistość. Dzieci biorące udział w programie zostają wcielone do grona Kubusiowych Przyjaciół Natury.


Już ferie

Dzieci już wypoczywają, ale zanim to nastąpiło w Publicznym Przedszkolu w Domaszowicach przeprowadzono pogadanki z dziećmi na temat bezpieczeństwa podczas zabaw na śniegu i lodzie. Przedszkolaki sporo już wiedzą o zasadach bezpiecznej zabawy, ale takiej wiedzy nigdy dość. Nigdy nie wiadomo, kiedy taka wiedza może się przydać i uratować zdrowie, a nawet życie dziecka.

Wersja XML