Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 2 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

WIEŚCI Z PUBLICZNEGO PRZEDSZKOLA W DOMASZOWICACH

Konkurs plastyczny „ Idze jesień”

Dzieci z Publicznego Przedszkola w Domaszowicach w dniu 18.10.2013 roku wzięły udział w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym pt. „Idzie jesień”.  Konkurs był przeznaczony dla dzieci w wieku 5-6 lat. Prace zostały wykonane techniką dowolną. W konkursie wzięło udział 20 dzieci. Laureatami konkursu zostali: Bednarz Maja, Górecka Martyna, Mentek Miłosz. Autorzy zwycięskich prac otrzymali nagrody i wyróżnienia, a nauczyciele, pod kierunkiem których zostały wykonane prace otrzymali podziękowania.

Wycieczka na pocztę

Dnia 08.11.2013r. dzieci ze wszystkich grup wiekowych z Przedszkola w Domaszowicach udały się na wycieczkę do Urzędu Pocztowego. Celem wycieczki było zapoznanie z wyglądem poczty (wyposażenie, urządzenia) i z pracą pocztowców. Przedszkolaki wzbogaciły słownik o wyrażenia związane z pocztą.

Brak opisu obrazka

Wycieczka do sklepu

Dnia 12.11.2013r. dzieci z Przedszkola odwiedziły sklep spożywczy w Domaszowicach. Dowiedziały się na czym polega praca ekspedienta i zapoznały się różnorodnością artykułów spożywczych i innym asortymentem sklepu. Dzieci z zaciekawieniem przyglądały się pracy w sklepie, a w nagrodę od Pana Jana Stasiaka otrzymały cukierki.

Brak opisu obrazka

Kto Ty jesteś? Polak mały!

Święto Niepodległości to dobry moment, aby u dzieci rozwijać poczucie przynależności narodowej. Dzieci poznawały legendy, opowiadania, wiersze dotyczące historii państwa polskiego, oglądały ilustracje i albumy, utrwaliły symbole narodowe – flagę, godło, hymn.

Wersja XML